FEMUR KISALIĞI TEDAVİSİ

Femur kısalığı tedavisinde ameliyat dışındaki seçeneklerden biride ayakkabı yükseltme işlemi ile bacağı dengelemektir.Lakin yapılan TÜRKİYE de femur kısalığı için yapılan tüm ayakkabılar estetikten ve görselden uzak olup siz değerli müşterilerimize çeşit imkanı sunmamaktadır.

Biz Alimercanoglu.com olarak sizlerden almış olduğumuz talep doğrultusunda hem kendi ayakkabılarınızı tasarlama imkanı sunup sizi kalıplaşmış model ve seçeneklerden kurtarıyoruz.

İletişim için whatsapp destek hattımızdan veya atolyemizdeki ustalarımızla birebir görüşmek için sabit ve dilerseniz mağazamızı ziyaret edip birebir bilgi alabilirsiniz.

Alimercanoğlu Hakkında

1974 yılında suadiye’de kurulan Ali Mercan el isciligi ile uretim yaparak erkeklere özel ayakkabı koleksiyonlarıyla sektöre adım attı.Derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışını ilkesi edinmiştir. Halen siz değerli müşterilemize fabrikasyon üretime direnerek el işçiliğinin verdiği sağlamlık ve doğallık ile sizlerden almış olduğumuz talep doğrultusunda alimercanoglu.com’da hizmetinize devam etmekteyiz.

Cart