İade ve Değişim Prosedürü

İade ve Değişim Prosedürü

Alimercan‘ dan satın almış olduğunuz ürünleri; ürün kullanılmamış / tadilat görmemiş ise 15 gün içinde ilgili fatura ile iade edebilirsiniz.
Siparişinizle birlikte ulaşan faturanın arkasındaki formu da doldurarak iade etmek istediğiniz ürünle birlikte ALİ MERCAN KUNDURA‘Ya ulaştırmanız gerekmektedir. Lütfen ürünle beraber faturasını teslim etmeyi unutmayınız.

İade taleplerinde kargo bedeli müşteriye ait olup, üründe üretim kaynaklı bir hata olduğu tespit edilmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir.
Ürün ALİ MERCAN’a ulaştığında iade talebiniz değerlendirilecek ve en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.
Iade talebiniz onaylandığında, ürünün bedeli satın alma yönteminize göre kredi kartınıza veya havale/EFT gerçekleştirdiğiniz banka hesabınıza iade edilecektir.

İade talebiniz onaylanmadığı takdirde, tarafınıza bilgilendirme yapılacak ve ürün adresinize geri gönderilecektir.

Alimercanoğlu Hakkında

1974 yılında suadiye’de kurulan Ali Mercan el isciligi ile uretim yaparak erkeklere özel ayakkabı koleksiyonlarıyla sektöre adım attı.Derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışını ilkesi edinmiştir. Halen siz değerli müşterilemize fabrikasyon üretime direnerek el işçiliğinin verdiği sağlamlık ve doğallık ile sizlerden almış olduğumuz talep doğrultusunda alimercanoglu.com’da hizmetinize devam etmekteyiz.

Cart