Blog

15 Mart 2018

İYİ AYAKKABIYI NASIL SEÇMELİYİZ.

* Ayağınızı iyi tanıyın ve ayakkabı seçerken ayaklarımızı 3 boyutlu olarak düşünün !
* Ayağınıza ayakkabı tam oturmalı, sadece ayakkabı numaranızın tutması size yardımcı olmaz.Küçük numara erkek ayakkabisi ariyorsaniz https://alimercanoglu.com/beta!
* Ayak bileğinizin rahat hareket etmesi ve ağrı yapmamasına dikkat edin. Burada yapılan yanlışlardan biri beğendiğiniz ayakkabıyı almak istemeniz ve zamanla ayakkabının esneyeceğini düşünmeniz.
* Ayağı taraklı olan kişiler ayak kalıbına uygun ayakkabılar seçmeli, ayağı ince yapılı olanlar ince ayakkabı seçmelidir.Küçük boy erkek ayakkabisi giyenler bunu düşünmek zorunda kalmayacaklar
* Ayakkabı ayağınıza yapışmalı ama rahatsızlık vermemesi önemli konu. Ayağınızın doğru noktalarında esneyen ve tabanı kuvvetli yani size enerji veren bir ayakkabı olmalı.
* Deri ayakkabılar tercih etmeye özen gösterin.Küçük numara ayakkabi ihtiyaciniz varsa organikliği ön planda tutunuz. Gözenekli yapısı sayesinde ayağını terletmez ve ayağınızın hava almamasından kaynaklı rahatsızlıklar ortaya çıkmaz.
* Ayakkabı tabanı geniş olmalı, yolda yürüyüş esnasında burkulma ve konforsuz yürüyüş sağlamamalı.
* Ayakkabıyı ayağınızda hissetmeyecek kadar rahat ve hafif olması önemli. Sert deri ve benzerlerinden yapılan ürünler ayağınıza rahatsızlık verecektir.

Unutmayın şıklık ile moda aynı şeyler değildir. Moda ayakkabı modası geçene kadar şıktır. Kaliteli ve şık bir ayakkabı göründüğünüz tüm fotoğraflarda şıktır. Aradan 10 sene geçmesine rağmen.Eger moda şıklık ve kaliteyi ön planda tutuyorsaniz küçük numara erkek ayakkabi ve boy uzatan ayakkabida http://www.alimercanoğlu.com’u tercih ediniz

Genel
About Ali Mercanoğlu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alimercanoğlu Hakkında

1974 yılında suadiye’de kurulan Ali Mercan el isciligi ile uretim yaparak erkeklere özel ayakkabı koleksiyonlarıyla sektöre adım attı.Derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışını ilkesi edinmiştir. Halen siz değerli müşterilemize fabrikasyon üretime direnerek el işçiliğinin verdiği sağlamlık ve doğallık ile sizlerden almış olduğumuz talep doğrultusunda alimercanoglu.com’da hizmetinize devam etmekteyiz.

Cart